MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Burkina Faso
  • Państwo: Katar
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechanik maszyn

Mechanik maszyn budowlanych – Burkina Faso

Region wykonywanej pracy: Afryka (Burkina Faso)

Zadania:

  • Diagnozowanie wad i uszkodzeń maszyn budowlanych (buldożery, wywrotki, koparki itp.),
  • Usuwanie usterek, naprawa maszyn marek CAT, Hitachi, Astra i innych,
  • Wymiana płynów eksploatacyjnych,
  • Serwisowanie maszyn budowlanych,
  • Obsługa urządzeń diagnostycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe w kierunku: Mechanik maszyn budowlanych,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 3 lata,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do podjęcia stałej pracy za granicą.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie miesięczne 5000 – 7000 EUR netto przy 60h pracy tygodniowo,
  • Tygodniowa dieta w wysokości 320 EUR,
  • Ubezpieczenie zdrowotne oraz wyżywienie dostarczane przez pracodawcę,
  • Samochód służbowy oraz kierowcę,
  • Atrakcyjne zakwaterowanie za darmo (dom z kuchnią, sypialnią, łazienką),
  • Wyjazdy do Polski raz na 3 miesiące (przelot do kraju na koszt pracodawcy)

Aplikacje prosimy przesyłać przez formularz lub na adres [email protected]